Akıllı Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akıllı Forum

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
ADMİN (678)
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri I_vote_lcapErkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri I_voting_barErkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri I_vote_rcap 
>Den1z< (315)
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri I_vote_lcapErkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri I_voting_barErkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri I_vote_rcap 
Burcum (191)
ebuş (183)
emre dagli (104)
ceren (102)
kaos (100)
Naim (91)
SERSERİ (80)
mynighteye07 (71)
< class="" height="25"> En son konular
» ......ki ....... olsun
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 1:02 am tarafından

» Alttakine en son ne'zaman herhangi birseyi yaptığını sorun..
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:58 am tarafından

» Hikayenin Devamını Sen Getir
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:54 am tarafından

» Dürüstlük oyunu
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:47 am tarafından

» üstekini kafasına ne düşşün ?
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:43 am tarafından

» EVET-HAYIR Oyunu
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:40 am tarafından

» Badem Full Albümleri
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 9:05 pm tarafından

» Ustteki Uyeyle Asansörde Kapalı Kalsan Ne Yapardın ?
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 8:39 pm tarafından

» SİMS 2 oYUn ReSimLeRi:d=) komiq resimler
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 8:31 pm tarafından

Anahtar-kelime
ozanların dili
< class="" height="25"> Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
< class="" height="25"> Tanımak Mı İstiosn ? Biraz Dha YakLass (H) :afro:
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:48 pm tarafından fearking01
Herkese SLm.. Foruma Kankim Emre Dagli Sayesinde Kayıt oLdum.. En Kısa Zmanda Forumda İİ yerLere GeLicem İns. Bu Actigim iLk Konu Kendimi Tanıtarak BasLamak İstedim. İstanbul K.Çekmece'de Oturuorum. Eşref BitLis Lisesi Lise 2. Sınıf Fen Ögrencisiyim. 1.60 Boyunda 50 KiLoyum. Müzik DinLemek - Pc De TakıLmak - Sohbet Etmek - Gezmek Tozmak En Sevdigim Seyler .Herkese Forumda GüzeL …

Yorum: 2
< class="" height="25"> kendim!
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 5:14 pm tarafından kaos
kaos 34(gazidenlisesi/( ist bağcılar tiçaret lisesi :mekan şahın durak koca sinan .YENİ BOSNA

adım Erhan!

Yorum: 0
< class="" height="25"> >>>Den1z<<<(BaBa)
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 5:07 pm tarafından >Den1z<
Adım Deniz Yas 17 Uzun Boyluyum (1.76) Kilom (63) Ela Yeşil karısık göz renklerim vaR Lise3 Ögrencisiyim Avcılar Ticaret Meslek Lisesi nde Okuyorum Bölümün LojistiK ^^

Eger beni daha Yakından Tanımak isteyenleR

E-Posta= Tramp_boyy@windowslive.com EkleyebiliR

Yorum: 0
< class="" height="25"> B€N
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 12:06 am tarafından ebuş
merhaba arkadaşlar ben ebru BTML okuyorum lise 2 deyim kurallara uyan biriyim ama bana uymayan bi kural oldumu ozaman kuralları çiğnerim ayrıca ARABESK takılırım ve CİMBOMLUYUM şimdilik bu kadar yeter ileri de daha iyi tanışırız allaha emanet olunuz

Yorum: 12
< class="" height="25"> selamun aleykum
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 5:03 pm tarafından FaTiH CaN
Adım FatiH Istanbul ERhanın sınıf Ark

Yorum: 6
< class="" height="25"> Selam arkadaşlar
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 10:24 pm tarafından ceren
Mrh Bn ceren 16 yasındayım erhanın kardeşiyim!
Burcu sahıpse bnde Ste sahıbıyıım Very Happy Razz

Yorum: 3
< class="" height="25"> sLmLar akiLLifoRum`un güzeL inSanLaRi
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 3:04 am tarafından Root`adminiStRatoR
heRkeSe sLmLaR iSmim metin ankara`dan.èRhan & ßurcu kuzenLeRim oLuRLar Smile Siteyi koparmaq için ßuradayım Razz

Yorum: 4
< class="" height="25"> seLam ahaLi x]
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 2:44 pm tarafından meTaL_kaLp
seLam miLLet ben hiLaL Lise 2 ye gıdıorum rock dınLerım Basketball erhan KanK ın aracıLığı iLe burdayım umarım eğLeniriz ii forumLar lol!

Yorum: 10
< class="" height="25"> merhaba arkadaslar
Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 10:06 pm tarafından Sheker-KıS
slm ben BTML den tugba lise 2 ye gidiyorum eglenceli biriyim pop müzik dinlerim genellikle rockla fln işim olmaz kankim erhan aracılığıyla geldimm buraya ilerleyen zamanlarda inş. hepinizle tanısırız... Smile Smile Smile

Yorum: 7
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
< class="" height="25"> Forum
< class="" height="25"> Forum

Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ADMİN
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
ADMİN

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 27/09/08 Mesaj Sayısı : 678 Nerden : İstanbuL/Güne$Li

Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Vide
MesajKonu: Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri   Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 6:32 pm

Adı CİHAN olan erkek sayısı:65395
Adı CİHAN olan kadın sayısı:3509
Adı DENİZ olan erkek sayısı:56386
Adı DENİZ olan kadın sayısı:81498
Adı DURDU olan erkek sayısı:13019
Adı DURDU olan kadın sayısı:50782
Adı DURSUN olan erkek sayısı:135177
Adı DURSUN olan kadın sayısı:42237
Adı ELVAN olan erkek sayısı:8011
Adı ELVAN olan kadın sayısı:25519
Adı FİKRET olan erkek sayısı:70869
Adı FİKRET olan kadın sayısı:9291
Adı GÜNAY olan erkek sayısı:11521
Adı GÜNAY olan kadın sayısı:39972
Adı GÜNER olan erkek sayısı:7437
Adı GÜNER olan kadın sayısı:36886
Adı GÜNGÖR olan erkek sayısı:15468
Adı GÜNGÖR olan kadın sayısı:16023
Adı HİDAYET olan erkek sayısı:31551
Adı HİDAYET olan kadın sayısı:30815
Adı HİKMET olan erkek sayısı:80635
Adı HİKMET olan kadın sayısı:60143
Adı İLHAN olan erkek sayısı:87450
Adı İLHAN olan kadın sayısı:8886
Adı İLKAY olan erkek sayısı:10443
Adı İLKAY olan kadın sayısı:25325
Adı İSMET olan erkek sayısı:136466
Adı İSMET olan kadın sayısı:42181
Adı KAMURAN olan erkek sayısı:10340
Adı KAMURAN olan kadın sayısı:13125
Adı KUDRET olan erkek sayısı:9244
Adı KUDRET olan kadın sayısı:52200
Adı MUHTEREM olan erkek sayısı:7454
Adı MUHTEREM olan kadın ayısı:12702
Adı MUZAFFER olan erkek sayısı:125302
Adı MUZAFFER olan kadın sayısı:24197
Adı ÖMÜR olan erkek sayısı:11472
Adı ÖMÜR olan kadın sayısı:11431
Adı ÖZCAN olan erkek sayısı:75428
Adı ÖZCAN olan kadın sayısı:8338
Adı ÖZGÜR olan erkek sayısı:88644
Adı ÖZGÜR olan kadın sayısı:8630
Adı SAFFET olan erkek sayısı:16227
Adı SAFFET olan kadın sayısı:7649
Adı SATI olan erkek sayısı:8630
Adı SATI olan kadın sayısı:125424
Adı SEFA olan erkek sayısı:40145
Adı SEFA olan kadın sayısı:7217
Adı SERVET olan erkek sayısı:48660
Adı SERVET olan kadın sayısı:30344
Adı SEYHAN olan erkek sayısı:7901
Adı SEYHAN olan kadın sayısı:49147
Adı SEZER olan erkek sayısı:27499
Adı SEZER olan kadın sayısı:7996
Adı ÜMİT olan erkek sayısı:112815
Adı ÜMİT olan kadın sayısı:12210
Adı YAŞAR olan erkek sayısı:244556
Adı YAŞAR olan kadın sayısı:52108
Adı YÜCEL olan erkek sayısı:44504
Adı YÜCEL olan kadın sayısı:9737
Adı YÜKSEL olan erkek sayısı:79783
Adı YÜKSEL olan kadın sayısı:98938
Adı ZÜLFÜ olan erkek sayısı:7512
Adı ZÜLFÜ olan kadın sayısı:7235
http://akilli.benimforum.org
meTaL_kaLp
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
meTaL_kaLp

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 01/11/08 Mesaj Sayısı : 70 Nerden :

MesajKonu: Geri: Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri   Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 4:47 pm

saffeti bi kadında düşünemıorum lol!
ADMİN
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
ADMİN

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 27/09/08 Mesaj Sayısı : 678 Nerden : İstanbuL/Güne$Li

MesajKonu: Geri: Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri   Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 5:39 pm

BabamLa Annemın ısmıde Orada! Zaaa cheers Laughing
http://akilli.benimforum.org
>Den1z<
Fenerbahçe taraftarı
Fenerbahçe taraftarı
>Den1z<

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 29/10/08 Mesaj Sayısı : 315 Nerden : İstanbuL/AvcıLar

MesajKonu: Geri: Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri   Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:06 pm

ßenim ismimde Orada ZaaaxD
meTaL_kaLp
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
meTaL_kaLp

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 01/11/08 Mesaj Sayısı : 70 Nerden :

MesajKonu: Geri: Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri   Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:10 pm

zaaa ne be lol! zaaaalıon lol!
>Den1z<
Fenerbahçe taraftarı
Fenerbahçe taraftarı
>Den1z<

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 29/10/08 Mesaj Sayısı : 315 Nerden : İstanbuL/AvcıLar

MesajKonu: Geri: Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri   Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 6:13 pm

Bir Tür Gülme Sekli Zaaaa xD
SERSERİ
ADMİN
ADMİN
SERSERİ

Erkek
Yaş : 34 Kayıt tarihi : 28/10/08 Mesaj Sayısı : 80 Nerden : ANKARA

MesajKonu: Geri: Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri   Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 8:05 pm

hımmm iimiş yhaaa
http://www.isyankar.benimforum.org
ebuş
Galatasaray taraftarı
Galatasaray taraftarı

Kadın
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 31/10/08 Mesaj Sayısı : 183 Nerden : istanbul

MesajKonu: Geri: Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri   Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 9:07 pm

benim adım yok ya orda gerisi boş hem benimadımın aynısı bir erkekiğin adı olsa hemen nüfus memurluğu dairesine gider adımı değiştiririm EBRU hanım = EBRU bey ıyyyy ne iğrenç olur beeee

HAK EDENİ HAYATIMA SOKARIM. HAK ETMEYENİN HAYATINA SOKARIM...

Erkek Ve Kadınların Ortak Kullandığı İsimler Ve İstatistikleri

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası