Akıllı Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akıllı Forum

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
ADMİN (678)
Bayram MesajLarı I_vote_lcapBayram MesajLarı I_voting_barBayram MesajLarı I_vote_rcap 
>Den1z< (315)
Bayram MesajLarı I_vote_lcapBayram MesajLarı I_voting_barBayram MesajLarı I_vote_rcap 
Burcum (191)
ebuş (183)
emre dagli (104)
ceren (102)
kaos (100)
Naim (91)
SERSERİ (80)
mynighteye07 (71)
< class="" height="25"> En son konular
» ......ki ....... olsun
Bayram MesajLarı Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 1:02 am tarafından

» Alttakine en son ne'zaman herhangi birseyi yaptığını sorun..
Bayram MesajLarı Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:58 am tarafından

» Hikayenin Devamını Sen Getir
Bayram MesajLarı Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:54 am tarafından

» Dürüstlük oyunu
Bayram MesajLarı Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:47 am tarafından

» üstekini kafasına ne düşşün ?
Bayram MesajLarı Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:43 am tarafından

» EVET-HAYIR Oyunu
Bayram MesajLarı Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:40 am tarafından

» Badem Full Albümleri
Bayram MesajLarı Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 9:05 pm tarafından

» Ustteki Uyeyle Asansörde Kapalı Kalsan Ne Yapardın ?
Bayram MesajLarı Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 8:39 pm tarafından

» SİMS 2 oYUn ReSimLeRi:d=) komiq resimler
Bayram MesajLarı Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 8:31 pm tarafından

Anahtar-kelime
dili ozanların
< class="" height="25"> Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
< class="" height="25"> Tanımak Mı İstiosn ? Biraz Dha YakLass (H) :afro:
Bayram MesajLarı Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:48 pm tarafından fearking01
Herkese SLm.. Foruma Kankim Emre Dagli Sayesinde Kayıt oLdum.. En Kısa Zmanda Forumda İİ yerLere GeLicem İns. Bu Actigim iLk Konu Kendimi Tanıtarak BasLamak İstedim. İstanbul K.Çekmece'de Oturuorum. Eşref BitLis Lisesi Lise 2. Sınıf Fen Ögrencisiyim. 1.60 Boyunda 50 KiLoyum. Müzik DinLemek - Pc De TakıLmak - Sohbet Etmek - Gezmek Tozmak En Sevdigim Seyler .Herkese Forumda GüzeL …

Yorum: 2
< class="" height="25"> kendim!
Bayram MesajLarı Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 5:14 pm tarafından kaos
kaos 34(gazidenlisesi/( ist bağcılar tiçaret lisesi :mekan şahın durak koca sinan .YENİ BOSNA

adım Erhan!

Yorum: 0
< class="" height="25"> >>>Den1z<<<(BaBa)
Bayram MesajLarı Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 5:07 pm tarafından >Den1z<
Adım Deniz Yas 17 Uzun Boyluyum (1.76) Kilom (63) Ela Yeşil karısık göz renklerim vaR Lise3 Ögrencisiyim Avcılar Ticaret Meslek Lisesi nde Okuyorum Bölümün LojistiK ^^

Eger beni daha Yakından Tanımak isteyenleR

E-Posta= Tramp_boyy@windowslive.com EkleyebiliR

Yorum: 0
< class="" height="25"> B€N
Bayram MesajLarı Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 12:06 am tarafından ebuş
merhaba arkadaşlar ben ebru BTML okuyorum lise 2 deyim kurallara uyan biriyim ama bana uymayan bi kural oldumu ozaman kuralları çiğnerim ayrıca ARABESK takılırım ve CİMBOMLUYUM şimdilik bu kadar yeter ileri de daha iyi tanışırız allaha emanet olunuz

Yorum: 12
< class="" height="25"> selamun aleykum
Bayram MesajLarı Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 5:03 pm tarafından FaTiH CaN
Adım FatiH Istanbul ERhanın sınıf Ark

Yorum: 6
< class="" height="25"> Selam arkadaşlar
Bayram MesajLarı Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 10:24 pm tarafından ceren
Mrh Bn ceren 16 yasındayım erhanın kardeşiyim!
Burcu sahıpse bnde Ste sahıbıyıım Very Happy Razz

Yorum: 3
< class="" height="25"> sLmLar akiLLifoRum`un güzeL inSanLaRi
Bayram MesajLarı Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 3:04 am tarafından Root`adminiStRatoR
heRkeSe sLmLaR iSmim metin ankara`dan.èRhan & ßurcu kuzenLeRim oLuRLar Smile Siteyi koparmaq için ßuradayım Razz

Yorum: 4
< class="" height="25"> seLam ahaLi x]
Bayram MesajLarı Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 2:44 pm tarafından meTaL_kaLp
seLam miLLet ben hiLaL Lise 2 ye gıdıorum rock dınLerım Basketball erhan KanK ın aracıLığı iLe burdayım umarım eğLeniriz ii forumLar lol!

Yorum: 10
< class="" height="25"> merhaba arkadaslar
Bayram MesajLarı Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 10:06 pm tarafından Sheker-KıS
slm ben BTML den tugba lise 2 ye gidiyorum eglenceli biriyim pop müzik dinlerim genellikle rockla fln işim olmaz kankim erhan aracılığıyla geldimm buraya ilerleyen zamanlarda inş. hepinizle tanısırız... Smile Smile Smile

Yorum: 7
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
< class="" height="25"> Forum
< class="" height="25"> Forum

Bayram MesajLarı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ADMİN
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
ADMİN

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 27/09/08 Mesaj Sayısı : 678 Nerden : İstanbuL/Güne$Li

Bayram MesajLarı Vide
MesajKonu: Bayram MesajLarı   Bayram MesajLarı Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 6:41 pm

Kurban Bayramı.nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.
Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.
Bu değerli Kurban Bayramı.nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin.
Bayram sabahları, demli bir çay, su böreği, bayram şekerleri, şeker isteyen çocuklar, kurbanlık hayvanların sesleri, bir telaş bir koşturmaca. Köprü hep kalabalık, bayram programları, kolonya ikramları, bayram harçlıkları, uzun bayram tatilleri, ev gezmeleri, kısa hal hatır sormalar, el öpenlerin çok olsunlar ve daha bir dolu küçük ayrıntı. Hayatın üzerindeki 'pause' düğmesine dokunun... Kısa bir süre için hayatı durdurun. Mutlu bayramlar...
Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Kurban Bayramınız hayırlara vesile olsun.
Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda... Kurban Bayramın mübarek olsun!
Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun... Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.
Bugün Bayram! Mübarek Kurban Bayramı. Tüm inananlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Kurban Bayramı.nı doya doya yaşayalım. Hayırlı bayramlar!
Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.
Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.
Sema kapılarının açık olduğu bugünde heybenizde tohum tohum dua menekşeleri saçmanız temennisiyle hayırlı bayramlar.
Heyecan ve özlemle beklenen kutsal Kurban Bayramı geldi, hoşgeldi. Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.
Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!
Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek, sevap niyetiyle etler dağıtalacakherkese.. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun...
Mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dileriz. Buhayırlı günde dualarınız kabul olsun. Dualarınızı eksik etmeyin...
Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar,milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun!
Mübarek Kurban Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindekikeder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!
Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir, kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun... Kalbiniz nur, eviniz huzur dolsun. Kurban Bayramınız bereketli olsun!
Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.
Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler. Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!
Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!
Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.
Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyle içten öyle samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun...
Kurban Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun...
Kurban Bayramı.nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz. Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri İslam dininin gösterdiği doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle.
Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Bayramınız mübarek olsun...
Bugün Kurban Bayramı, kurbanlar kesilecek sevap niyetiyle etler dağıtalacak herkese. Yürekler bir olacak gönüllere kilitlenecek. Gökler rahmet bereketiyle yağmurlar boşaltacak yeryüzüne. Bugün hepimizin yüreği şenlenip bayram sevinciyle coşacak. Hepimizin Kurban Bayramı kutlu olsun.
Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize...
Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle. Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yine de sevgi dolu nice bayramlara.
Yüreğine damla damla umut, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerin hep yanında olsun, yüzün ve gülün hiç solmasın. Kurban Bayramın kutlu olsun...
Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle...
Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve ailene mutluluk ve neşe getirmesini diliyorum... İyi bayramlar!
http://akilli.benimforum.org

Bayram MesajLarı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası