Akıllı Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akıllı Forum

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
ADMİN (678)
Etkileyici Sözler I_vote_lcapEtkileyici Sözler I_voting_barEtkileyici Sözler I_vote_rcap 
>Den1z< (315)
Etkileyici Sözler I_vote_lcapEtkileyici Sözler I_voting_barEtkileyici Sözler I_vote_rcap 
Burcum (191)
ebuş (183)
emre dagli (104)
ceren (102)
kaos (100)
Naim (91)
SERSERİ (80)
mynighteye07 (71)
< class="" height="25"> En son konular
» ......ki ....... olsun
Etkileyici Sözler Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 1:02 am tarafından

» Alttakine en son ne'zaman herhangi birseyi yaptığını sorun..
Etkileyici Sözler Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:58 am tarafından

» Hikayenin Devamını Sen Getir
Etkileyici Sözler Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:54 am tarafından

» Dürüstlük oyunu
Etkileyici Sözler Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:47 am tarafından

» üstekini kafasına ne düşşün ?
Etkileyici Sözler Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:43 am tarafından

» EVET-HAYIR Oyunu
Etkileyici Sözler Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:40 am tarafından

» Badem Full Albümleri
Etkileyici Sözler Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 9:05 pm tarafından

» Ustteki Uyeyle Asansörde Kapalı Kalsan Ne Yapardın ?
Etkileyici Sözler Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 8:39 pm tarafından

» SİMS 2 oYUn ReSimLeRi:d=) komiq resimler
Etkileyici Sözler Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 8:31 pm tarafından

Anahtar-kelime
dili ozanların
< class="" height="25"> Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
< class="" height="25"> Tanımak Mı İstiosn ? Biraz Dha YakLass (H) :afro:
Etkileyici Sözler Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:48 pm tarafından fearking01
Herkese SLm.. Foruma Kankim Emre Dagli Sayesinde Kayıt oLdum.. En Kısa Zmanda Forumda İİ yerLere GeLicem İns. Bu Actigim iLk Konu Kendimi Tanıtarak BasLamak İstedim. İstanbul K.Çekmece'de Oturuorum. Eşref BitLis Lisesi Lise 2. Sınıf Fen Ögrencisiyim. 1.60 Boyunda 50 KiLoyum. Müzik DinLemek - Pc De TakıLmak - Sohbet Etmek - Gezmek Tozmak En Sevdigim Seyler .Herkese Forumda GüzeL …

Yorum: 2
< class="" height="25"> kendim!
Etkileyici Sözler Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 5:14 pm tarafından kaos
kaos 34(gazidenlisesi/( ist bağcılar tiçaret lisesi :mekan şahın durak koca sinan .YENİ BOSNA

adım Erhan!

Yorum: 0
< class="" height="25"> >>>Den1z<<<(BaBa)
Etkileyici Sözler Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 5:07 pm tarafından >Den1z<
Adım Deniz Yas 17 Uzun Boyluyum (1.76) Kilom (63) Ela Yeşil karısık göz renklerim vaR Lise3 Ögrencisiyim Avcılar Ticaret Meslek Lisesi nde Okuyorum Bölümün LojistiK ^^

Eger beni daha Yakından Tanımak isteyenleR

E-Posta= Tramp_boyy@windowslive.com EkleyebiliR

Yorum: 0
< class="" height="25"> B€N
Etkileyici Sözler Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 12:06 am tarafından ebuş
merhaba arkadaşlar ben ebru BTML okuyorum lise 2 deyim kurallara uyan biriyim ama bana uymayan bi kural oldumu ozaman kuralları çiğnerim ayrıca ARABESK takılırım ve CİMBOMLUYUM şimdilik bu kadar yeter ileri de daha iyi tanışırız allaha emanet olunuz

Yorum: 12
< class="" height="25"> selamun aleykum
Etkileyici Sözler Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 5:03 pm tarafından FaTiH CaN
Adım FatiH Istanbul ERhanın sınıf Ark

Yorum: 6
< class="" height="25"> Selam arkadaşlar
Etkileyici Sözler Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 10:24 pm tarafından ceren
Mrh Bn ceren 16 yasındayım erhanın kardeşiyim!
Burcu sahıpse bnde Ste sahıbıyıım Very Happy Razz

Yorum: 3
< class="" height="25"> sLmLar akiLLifoRum`un güzeL inSanLaRi
Etkileyici Sözler Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 3:04 am tarafından Root`adminiStRatoR
heRkeSe sLmLaR iSmim metin ankara`dan.èRhan & ßurcu kuzenLeRim oLuRLar Smile Siteyi koparmaq için ßuradayım Razz

Yorum: 4
< class="" height="25"> seLam ahaLi x]
Etkileyici Sözler Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 2:44 pm tarafından meTaL_kaLp
seLam miLLet ben hiLaL Lise 2 ye gıdıorum rock dınLerım Basketball erhan KanK ın aracıLığı iLe burdayım umarım eğLeniriz ii forumLar lol!

Yorum: 10
< class="" height="25"> merhaba arkadaslar
Etkileyici Sözler Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 10:06 pm tarafından Sheker-KıS
slm ben BTML den tugba lise 2 ye gidiyorum eglenceli biriyim pop müzik dinlerim genellikle rockla fln işim olmaz kankim erhan aracılığıyla geldimm buraya ilerleyen zamanlarda inş. hepinizle tanısırız... Smile Smile Smile

Yorum: 7
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
< class="" height="25"> Forum
< class="" height="25"> Forum

Etkileyici Sözler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ADMİN
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
ADMİN

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 27/09/08 Mesaj Sayısı : 678 Nerden : İstanbuL/Güne$Li

Etkileyici Sözler Vide
MesajKonu: Etkileyici Sözler   Etkileyici Sözler Icon_minitimePerş. Ekim 30, 2008 6:42 pm

Ben seni deli gibi sevdim, sen beni deliyim diye sevmedin.
Yarınlar hep güzel olacak derler, oysa bugünlerde dünlerin yarını değil mi?
Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim...
Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler... Seni seviyorum!
Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin... Bil ki çok özlendin...
Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayıp az da olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip, anlamaya hiç çalışmamak gerekir.
Bir gün sevgilim sordu aşk nedir diye... Biraz zaman istedim düşüneyim diye, ertesi gün gördüm onu bir başkası ile, kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye.
Arzular göz açıp kapayıncaya kadar geçer biter. Oysa seninle aramızdaki sevgi ve aşk asla bitmedi. Ne kadar kötü şey yaşamış olsak da tüm bildiklerimi içimde yaşayan sana ayırdım. Emin ol ki kendimi yüceltecek bir şey yaparsam bil ki bu artık senin gözünde değer kazanmak ve daha mutlu etmek içindir. Seni seviyorum.
Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir benim için ve özellikle de senin bir yudum sevgine hasretim şimdi uzaklarda sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyor ve buseler yolluyorum buralardan.. Kalbim hep seninle...
İnsanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dağıtanları severler, gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.
Hüsranı bir tek yerde kabul ediyorum, yaşamak varken yaşayamamış olmakta.
Unuturum desem de inanma sakın, ömrümce kalbimden silinmez adın. Bir sızı içimde senden de yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.
Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev... Bir yıl değil on yıl değil bin yıl mesut olurum.
Dün gece sen uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım rüzgarlara, fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi...
Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi...
Sevgililer öpüşürken neden gözlerini kapatırlar bilir misin? Çünkü gözleriyle değil de kalpleriyle görmek isterler... Yani hissetmek isterler. Ben de seni ruhumun derinliklerinde hissediyorum sevgilim çünkü seni çok seviyorum.
Gözleriyle gözlerine göz koyanın, gözlerimle gözlerini oyarım. Gözlerini gözlerden sakın, gözlerin gözlerime lazım.
Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için aşığım sana!..
Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi... Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi... Bir insanın birtanesi olmalı, o da senin gibi...
Seni seviyorum; elini kalbimin üzerinde hissettiğim zaman, üzüntülerimi alıp onların yerine şimdiye kadar kimsenin başaramadığı o sıcaklığı koymayı başardığın için...
Seni ve sensizliği düşündükçe, esen rüzgarların ardından yağan yağmurlar gibi sana ve sensizliğe ağlamak istiyorum.
Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni.
Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım...
http://akilli.benimforum.org

Etkileyici Sözler

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası