Akıllı Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akıllı Forum

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
ADMİN (678)
Need for Speed: Most Wanted I_vote_lcapNeed for Speed: Most Wanted I_voting_barNeed for Speed: Most Wanted I_vote_rcap 
>Den1z< (315)
Need for Speed: Most Wanted I_vote_lcapNeed for Speed: Most Wanted I_voting_barNeed for Speed: Most Wanted I_vote_rcap 
Burcum (191)
ebuş (183)
emre dagli (104)
ceren (102)
kaos (100)
Naim (91)
SERSERİ (80)
mynighteye07 (71)
< class="" height="25"> En son konular
» ......ki ....... olsun
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 1:02 am tarafından

» Alttakine en son ne'zaman herhangi birseyi yaptığını sorun..
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:58 am tarafından

» Hikayenin Devamını Sen Getir
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:54 am tarafından

» Dürüstlük oyunu
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:47 am tarafından

» üstekini kafasına ne düşşün ?
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:43 am tarafından

» EVET-HAYIR Oyunu
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:40 am tarafından

» Badem Full Albümleri
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 9:05 pm tarafından

» Ustteki Uyeyle Asansörde Kapalı Kalsan Ne Yapardın ?
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 8:39 pm tarafından

» SİMS 2 oYUn ReSimLeRi:d=) komiq resimler
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 8:31 pm tarafından

Anahtar-kelime
dili ozanların
< class="" height="25"> Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
< class="" height="25"> Tanımak Mı İstiosn ? Biraz Dha YakLass (H) :afro:
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:48 pm tarafından fearking01
Herkese SLm.. Foruma Kankim Emre Dagli Sayesinde Kayıt oLdum.. En Kısa Zmanda Forumda İİ yerLere GeLicem İns. Bu Actigim iLk Konu Kendimi Tanıtarak BasLamak İstedim. İstanbul K.Çekmece'de Oturuorum. Eşref BitLis Lisesi Lise 2. Sınıf Fen Ögrencisiyim. 1.60 Boyunda 50 KiLoyum. Müzik DinLemek - Pc De TakıLmak - Sohbet Etmek - Gezmek Tozmak En Sevdigim Seyler .Herkese Forumda GüzeL …

Yorum: 2
< class="" height="25"> kendim!
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 5:14 pm tarafından kaos
kaos 34(gazidenlisesi/( ist bağcılar tiçaret lisesi :mekan şahın durak koca sinan .YENİ BOSNA

adım Erhan!

Yorum: 0
< class="" height="25"> >>>Den1z<<<(BaBa)
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 5:07 pm tarafından >Den1z<
Adım Deniz Yas 17 Uzun Boyluyum (1.76) Kilom (63) Ela Yeşil karısık göz renklerim vaR Lise3 Ögrencisiyim Avcılar Ticaret Meslek Lisesi nde Okuyorum Bölümün LojistiK ^^

Eger beni daha Yakından Tanımak isteyenleR

E-Posta= Tramp_boyy@windowslive.com EkleyebiliR

Yorum: 0
< class="" height="25"> B€N
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 12:06 am tarafından ebuş
merhaba arkadaşlar ben ebru BTML okuyorum lise 2 deyim kurallara uyan biriyim ama bana uymayan bi kural oldumu ozaman kuralları çiğnerim ayrıca ARABESK takılırım ve CİMBOMLUYUM şimdilik bu kadar yeter ileri de daha iyi tanışırız allaha emanet olunuz

Yorum: 12
< class="" height="25"> selamun aleykum
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 5:03 pm tarafından FaTiH CaN
Adım FatiH Istanbul ERhanın sınıf Ark

Yorum: 6
< class="" height="25"> Selam arkadaşlar
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 10:24 pm tarafından ceren
Mrh Bn ceren 16 yasındayım erhanın kardeşiyim!
Burcu sahıpse bnde Ste sahıbıyıım Very Happy Razz

Yorum: 3
< class="" height="25"> sLmLar akiLLifoRum`un güzeL inSanLaRi
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 3:04 am tarafından Root`adminiStRatoR
heRkeSe sLmLaR iSmim metin ankara`dan.èRhan & ßurcu kuzenLeRim oLuRLar Smile Siteyi koparmaq için ßuradayım Razz

Yorum: 4
< class="" height="25"> seLam ahaLi x]
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 2:44 pm tarafından meTaL_kaLp
seLam miLLet ben hiLaL Lise 2 ye gıdıorum rock dınLerım Basketball erhan KanK ın aracıLığı iLe burdayım umarım eğLeniriz ii forumLar lol!

Yorum: 10
< class="" height="25"> merhaba arkadaslar
Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 10:06 pm tarafından Sheker-KıS
slm ben BTML den tugba lise 2 ye gidiyorum eglenceli biriyim pop müzik dinlerim genellikle rockla fln işim olmaz kankim erhan aracılığıyla geldimm buraya ilerleyen zamanlarda inş. hepinizle tanısırız... Smile Smile Smile

Yorum: 7
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
< class="" height="25"> Forum
< class="" height="25"> Forum

Need for Speed: Most Wanted

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
>Den1z<
Fenerbahçe taraftarı
Fenerbahçe taraftarı
>Den1z<

Erkek
Yaş : 33 Kayıt tarihi : 29/10/08 Mesaj Sayısı : 315 Nerden : İstanbuL/AvcıLar

Need for Speed: Most Wanted Vide
MesajKonu: Need for Speed: Most Wanted   Need for Speed: Most Wanted Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 11:07 pm

Yazar fuat
Pazartesi, 11 Haziran 2007
Yazı Index
Sayfa 2
Sayfa 1 Toplam: 2

Oyun hilesi :

NFS Para hilesi için Trainer:
Bu trainer oyun sırasında her "Insert" tuşuna bastığınızda 1000 dolar verecek.
Trainer'ı indirmek için burayı tıklayın.

Rapidshare'den nasıl dosya indirilir?

%100 Savegame indirmek için burayı tıklayın.

Bu hile kodlarını intro ekranında, "CLICK to Continue" denilen, giriş videolarından hemen sonraki ve ana menüden hemen önceki ekranda yazacaksınız. Eğer doğru girilirse, sizi bilgilendirecek yazılar ekranda gözükecektir.

Kod Sonuç
iammostwanted Kilitli araçlar açılır
givemethegto GTO aktif olur
iammostwanted Tüm araçların kilitleri açılır
burgerking Burger King Challange aktif olur
castrol FORD GT aktif olur

Ekstradan 10.000 $:

Eğer oyunu yüklemeden önce bilgisayarınızda NFS: Underground oyunu kurulu ise, ekstradan 10.000 $kazanacaksınız

KOLAY YÜKSELTİM (upgrade)
Burger King Challenge`i kazanırsanız bütün özel araba parçaları açılacaktır. Bundan sonra bir araba alın ve performans parçaları hariç hepsini takın. Daha sonra performans ma?azasına gidin ve arabanıza parçaları takın (Max out yapın). Sonra Junkman parçalarını takın (yine Max out yapın).Sonra Junkman parçalarını yeniden takın. Arabanız tam olarak yükseltilmi? (upgrade) olacak.

EN İYİ ARABA
İyi duruma gelinceye kadar kullanabileceğiniz en iyi araba Cobalt SS`dir. Blacklist yarışlarını kazndığınızda ??? soru işaretlerini deneyin. Sonuçta para veya "pink slip car" alabilirsiniz. Eğer arabayı alırsanız "Safehouse"a gidip satın. Sonuçta yüksek miktarda para alırsınız. Bu para ile de gerekli yükseltmeleri yapabilirsiniz.

BLACKLIST ARABALAR
Belirtilen Blacklist Boss`u yenerek arabayı açabilirsiniz.

Aston Martin DB9: Blacklist Boss 7
Audi A3 3.2 Quattro: Blacklist Boss 15
Audi A4 3.2 FSI Quattro: Blacklist Boss 14
Audi TT 3.2 Quattro: Blacklist Boss 15
BMW GTR (Race version): Blacklist Boss 1
Cadillac CTS: Blacklist Boss 12
Corvette C6: Blacklist Boss 5
Corvette C6.R: Complete 100% of the game
Dodge Viper SRT 10: Blacklist Boss 6
Ford GT: Blacklist Boss 4
Lamborghini Gallardo: Blacklist Boss 6
Lamborghini Murcielago: Blacklist Boss 4
Lotus Elise: Blacklist Boss 8
Mazda RX-7: Blacklist Boss 9
Mazda RX-8: Blacklist Boss 12
Mercedes-Benz CLK 500: Blacklist Boss 8
Mercedes-Benz SL 500: Blacklist Boss 11
Mercedes-Benz SLR McLaren: Blacklist Boss 3
Mitsubishi Eclipse: Blacklist Boss 14
Mitsubishi Lancer Evolution VIII: Blacklist Boss 11
Mustang GT: Blacklist Boss 12
Pontiac GTO: Blacklist Boss 10
Porsche 911 Carrera S: Blacklist Boss 7
Porsche 911 Turbo S: Blacklist Boss 5
Porsche Carrera GT: Blacklist Boss 3
Porsche Cayman S: Blacklist Boss 10
Renault Clio V6: Blacklist Boss 13 Subaru Impreza WRX STi: Blacklist Boss 9 Toyota Supra: Blacklist Boss 13 Vauxhall Monaro VXR: Blacklist Boss 10

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası