Akıllı Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akıllı Forum

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
ADMİN (678)
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama I_vote_lcapAntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama I_voting_barAntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama I_vote_rcap 
>Den1z< (315)
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama I_vote_lcapAntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama I_voting_barAntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama I_vote_rcap 
Burcum (191)
ebuş (183)
emre dagli (104)
ceren (102)
kaos (100)
Naim (91)
SERSERİ (80)
mynighteye07 (71)
< class="" height="25"> En son konular
» ......ki ....... olsun
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 1:02 am tarafından

» Alttakine en son ne'zaman herhangi birseyi yaptığını sorun..
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:58 am tarafından

» Hikayenin Devamını Sen Getir
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:54 am tarafından

» Dürüstlük oyunu
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:47 am tarafından

» üstekini kafasına ne düşşün ?
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:43 am tarafından

» EVET-HAYIR Oyunu
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeC.tesi Şub. 14, 2009 12:40 am tarafından

» Badem Full Albümleri
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 9:05 pm tarafından

» Ustteki Uyeyle Asansörde Kapalı Kalsan Ne Yapardın ?
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 8:39 pm tarafından

» SİMS 2 oYUn ReSimLeRi:d=) komiq resimler
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeCuma Şub. 13, 2009 8:31 pm tarafından

Anahtar-kelime
dili ozanların
< class="" height="25"> Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
< class="" height="25"> Tanımak Mı İstiosn ? Biraz Dha YakLass (H) :afro:
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 2:48 pm tarafından fearking01
Herkese SLm.. Foruma Kankim Emre Dagli Sayesinde Kayıt oLdum.. En Kısa Zmanda Forumda İİ yerLere GeLicem İns. Bu Actigim iLk Konu Kendimi Tanıtarak BasLamak İstedim. İstanbul K.Çekmece'de Oturuorum. Eşref BitLis Lisesi Lise 2. Sınıf Fen Ögrencisiyim. 1.60 Boyunda 50 KiLoyum. Müzik DinLemek - Pc De TakıLmak - Sohbet Etmek - Gezmek Tozmak En Sevdigim Seyler .Herkese Forumda GüzeL …

Yorum: 2
< class="" height="25"> kendim!
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 5:14 pm tarafından kaos
kaos 34(gazidenlisesi/( ist bağcılar tiçaret lisesi :mekan şahın durak koca sinan .YENİ BOSNA

adım Erhan!

Yorum: 0
< class="" height="25"> >>>Den1z<<<(BaBa)
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeSalı Kas. 25, 2008 5:07 pm tarafından >Den1z<
Adım Deniz Yas 17 Uzun Boyluyum (1.76) Kilom (63) Ela Yeşil karısık göz renklerim vaR Lise3 Ögrencisiyim Avcılar Ticaret Meslek Lisesi nde Okuyorum Bölümün LojistiK ^^

Eger beni daha Yakından Tanımak isteyenleR

E-Posta= Tramp_boyy@windowslive.com EkleyebiliR

Yorum: 0
< class="" height="25"> B€N
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 12:06 am tarafından ebuş
merhaba arkadaşlar ben ebru BTML okuyorum lise 2 deyim kurallara uyan biriyim ama bana uymayan bi kural oldumu ozaman kuralları çiğnerim ayrıca ARABESK takılırım ve CİMBOMLUYUM şimdilik bu kadar yeter ileri de daha iyi tanışırız allaha emanet olunuz

Yorum: 12
< class="" height="25"> selamun aleykum
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 5:03 pm tarafından FaTiH CaN
Adım FatiH Istanbul ERhanın sınıf Ark

Yorum: 6
< class="" height="25"> Selam arkadaşlar
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 10:24 pm tarafından ceren
Mrh Bn ceren 16 yasındayım erhanın kardeşiyim!
Burcu sahıpse bnde Ste sahıbıyıım Very Happy Razz

Yorum: 3
< class="" height="25"> sLmLar akiLLifoRum`un güzeL inSanLaRi
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 3:04 am tarafından Root`adminiStRatoR
heRkeSe sLmLaR iSmim metin ankara`dan.èRhan & ßurcu kuzenLeRim oLuRLar Smile Siteyi koparmaq için ßuradayım Razz

Yorum: 4
< class="" height="25"> seLam ahaLi x]
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeC.tesi Kas. 01, 2008 2:44 pm tarafından meTaL_kaLp
seLam miLLet ben hiLaL Lise 2 ye gıdıorum rock dınLerım Basketball erhan KanK ın aracıLığı iLe burdayım umarım eğLeniriz ii forumLar lol!

Yorum: 10
< class="" height="25"> merhaba arkadaslar
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 10:06 pm tarafından Sheker-KıS
slm ben BTML den tugba lise 2 ye gidiyorum eglenceli biriyim pop müzik dinlerim genellikle rockla fln işim olmaz kankim erhan aracılığıyla geldimm buraya ilerleyen zamanlarda inş. hepinizle tanısırız... Smile Smile Smile

Yorum: 7
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
< class="" height="25"> Forum
< class="" height="25"> Forum

AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
ADMİN
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
ADMİN

Erkek
Yaş : 31 Kayıt tarihi : 27/09/08 Mesaj Sayısı : 678 Nerden : İstanbuL/Güne$Li

AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Vide
MesajKonu: AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama   AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 5:15 pm

cheersPROGRAM ÖZELLİKLERİ
ESET Smart Security akıllı güvenliğin, etraflı korumaya türlü tehditleri önlem almak için tasarlanan yeni bir üründür.

Eset Smart Security, bir tam sistem koruma güvenlik yazılımıdır. Günümüzün en iyi virüsten koruma yazılımlarından birisi olan NOD32 AntiVirus System yazılımının üreticisi olan Eset firması tarafından kullanıcılara sunulmuştur. Eset firması bu yazılımı NOD32 AntiVirus System yazılımını temel alarak oluşturmuş ve virüsten koruma yazılımının üzerine çok önemli modüller eklemiştir.

"Eset Smart Security" Yazılımının Bazı Temel Özellikleri :
Bütünleştirilmiş kişisel güvenlik duvarı ve spam engelleme modülü.
Geliştirilmiş görsel kullanıcı arayüzü.
Genel ve gelişmiş kullanıcılar için 2 işletme modu.
Gelişmiş, kendiliğinden temizleme.
Artan güncellemeleri uygun biçimde sistemle bütünleştirme.
Ayarları hazır biçimde alabilme ve aktarabilme.
"Eset Smart Security" Yazılımının 3 Temel Yapısı :
ESET NOD32 Antivirus + Antispyware (ESET Virüsten ve Casus Yazılımlardan Koruma Aracı) :
Bu bileşen aslında ödül kazanmış virüsten koruma yazılımı NOD32 AntiVirus System yazılımının geliştirilmiş bir uyarlamasıdır. Yazılımın benzeri olmayan tarama hızının üzerine yeni geliştirmeler de yapıldı:
Sızmaları silmek ve temizlemek için geliştirilmiş sistem. Virüsten koruma sistemi artık zekice temizlik yapar ve sisteme yapılan sızmaları kullanıcı ile etkileşeme girme gereksinimi duymadan siler.
Bilgisayar taraması yapabilmek için arka planda çalışan sistem kaynaklarının yalnızca bir bölümü çalıştırılır. Böylece yazılım bilgisayarda tarama yaparken kullanıcının çalışmalarını etkilemeyecek ve kullanıcı rahatça diğer işlemlerini yapmaya devam edecektir.
Arşiv dosyalarını taramak için yerleşik koruma desteği.
İyileştirilmiş güncelleme, 2.7 sürümündeki güncelleme paketlerinden daha küçük paketler, daha etkileşimli yönetim ve güncelleme dosyalarını hasara karşı koruma.
Outlook Express kullanıcıları için elektronik posta koruması.
ESET Personal Firewall (ESET Kişisel Güvenlik Duvarı):
Güvenlik duvarı korunan bir bilgisayar ve diğer bilgisayarların yerel ağları ve internet arasındaki tüm trafiği izler. Yüksek kalitedeki koruma sahip olunan şu işlevler ile sağlanır:
Sisteme sızmaları engellemek için HTTP ve POP3 protokollerinin (kullanılan internet tarayıcıyı ve sunuculardaki elektronik postaları tekrar kazanmak için kullanılır) uygulamaları taranır.
Çeşitli saldırıların birçoğundan kaçınmaya yardımcı olunmasını sağlayan düşük-düzey ağ iletişim denetlemesi.
Sisteme yapılan sızmaların türlerini kendiğinden saptayabilen ve bunları sonlandırabilen güçlü yapı.
Kullanıcı tanımlı kurallara sahip gelen ve giden iletişim
Uygulanabilir dosyalarda değişikliklerin izlenmesi.
Etkileşimli ve kendiliğinden çalışan mod.
ESET Anti Spam (ESET Spam Engelleme Modülü):
İstenilmeyen e-postaları süzmesi için ESET Anti Spam hizmetinin bazı temel özellikleri:
RCF elektronik posta biçimi için destek
Virüs imzalarının ve kullanıcı tanımlı kuralların olduğu, Bayesian filtresi ile bütünleşmiş çeşitli tarama tekniklerine sahip kapsamlı modül.
Kara ve beyaz liste oluşturulması için destek.
İş birliği yapılan istenmi ve Microsoft Outlook yazılımı ile bütünleşme.

BANA GÖRE
ÇOK TAVSİYE EDERİM
ÖRNEĞİN GOOGLE DAN TARATTIP GİRDİĞİM SİTELERİ TARAR VE ZARARLI BİR ŞEY BULDUĞUNDA HEMEN SİTYİ AÇMAZ SİTEDE ZARARLI ŞU ŞU BULUNDU DİYEREK VİRÜS YEMENİ ENGELLER...
KASPERSKY GİBİ KASMAZDA
PROGRAM ANLATIMI:
AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Ssvy3uk1
i]türkçe yama içinde kurmayı bitirdikten sonra hemen türkçe yamayı kurduğunuz klasöre kopyalayın sonra restart at diyiniz...
EMEĞE SAYGI
[ALINTI DEĞİLDİR]
İNDİR
http://rapidshare.com/files/143509354/NOD32_SMART_SECURETY_3.0.621_Full.rar
http://akilli.benimforum.org
emre dagli
SüperAdmin
SüperAdmin
emre dagli

Erkek
Yaş : 30 Kayıt tarihi : 25/10/08 Mesaj Sayısı : 104 Nerden :

AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Vide
MesajKonu: Geri: AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama   AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 5:19 pm

Paylaşım İçin Teşekkürler .

AntİvİrÜsün krali-->eset smart securİty 2008 son sÜrÜm +tr yama

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası